Pigiausi skrydžiai į Paryžių iš artimų oro uostų

Gyvenimas Paryžiuje


Paryžius yra miestas, įspūdingas savo statiniais, gražia ir paslaptinga architektūra, romantišku jausmu ir unikalia kultūra. Ne vienas žmogus, aplankęs šį miestą, į jį sugrįžta dar ne kartą. Norintiems pažinti Paryžiaus gyvenimą per trumpą laiką, būtina susiplanuoti visą kelionę ir žinoti, kokias lankytinas vietas norisi pamatyti.

Gyvenimas Paryžiaus mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Nenuostabu, kad Paryžiuje, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Paryžiaus gyvenimas plaukia sava vaga.

Gyvenimas Paryžiuje norintiems išlaidauti, leisti sau prabangius restoranus, klasikinius viešbučius miesto centre ir ypatingas pramogas – brangus. Tačiau, žmonės, norintys sutaupyti ir praleisti laiką šiek tiek pigiau – tai padaryti gali taip pat. Pigus gyvenimas Paryžiuje bus tiems, kurie mokės susiplanuoti savo laiką, sužinos į kuriuos objektus, kurią dieną įmanoma patekti nemokamai, o nakvynę pasirinks už miesto centro.

Paryžiaus naktinis gyvenimas – tai, ką kiekvienas žmogus privalo patirti. Iki ryto nesibaigiantys vakarėliai, gera šokių muzika, prašmatnūs, prabangaus dizaino ir elegancija dvelkiantys klubai – tai, kas atspindi naktinį Paryžiaus gyvenimą. Vis dėlto, norint pasilinksminti, geriausia klausti vietinių, į kurias vietas nueiti verta, į kurias ne.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Paryžiuje yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Paryžiuje sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Paryžiaus gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Paryžiaus Oro uostai
  • Charles De Gaulle oro uostas CDG
  • Beauvais-Tille Airport oro uostas BVA
  • Orly oro uostas ORY
  • Off-line Pt oro uostas XCR
  • Paris Cergy Pontoise oro uostas POX
  • C.de G. /TGV Rail Svc oro uostas XDT
  • Le Bourget oro uostas LBG
  • Toussus-le-noble oro uostas TNF
  • Villacoublay Velizy oro uostas VIY